Zásilka z Knihozemě 2018 

První Zásilka z Knihozemě dorazila do knihkupectví ve čtvrtek 24. května 2018 v podobě pestrého výběru nejzajímavějších knižních novinek pro děti a mládež. Nechyběli v ní oblíbení autoři jako J. K. Rowlingová, Jo Nesbø, Neil Gaiman nebo autorka bestsellerové série o Aničce, Ivana Peroutková.

V úplně první Zásilce z Knihozemě se představilo dvanáct nových knih pro děti od 3 do 15 let, pro kluky i holky. Na své si přišli čtenáři, kteří mají rádi komiks, obrázkové knihy, dobrodružství či fantasy.

Ze Zásilky z Knihozemě se mohly radovat také děti ze všech dětských domovů v České republice a vybrané neziskové organizace. Nakladatelský dům Albatros Media jim věnoval a poslal jednu sadu knih zařazených do akce.

Pošta z Knihozemě

Zdá se vám obtížné zorientovat se v široké nabídce dětských knih? Chcete svým dětem vybrat vždy kvalitní knihu, která je zaručeně potěší? Odebírejte Poštu z Knihozemě! Čeká vás pravidelná dávka těch nejzajímavějších tipů z knižních novinek pro děti a mládež, informace o akcích i aktuální zprávy z Knihozemě.

Chcete dostávat informace o novinkách, soutěžích a o tom, co se děje v Knihozemi?

Přihlaste se k odběru, ať vám nic neuteče.