O Knihozemi

Věděli jste, že existuje místo, kde spolu žijí ledoví obři, drak Franklin, který má vlastní knihovnu, nebezpeční piráti nebo záhadné bytosti, o nichž jste možná ještě nikdy neslyšeli? Místo, kde se dá čarovat i létat na koštěti? Kde poznáte osamělou velrybu, která putuje oceánem a hledá přátele, nebo zvířecí architekty a mamuty? Takové místo opravdu existuje. Jmenuje se Knihozem, ale v mapách ji nehledejte…

Pro děti je Knihozem kouzelný a trochu tajemný svět, říše, kde vznikají ty nejkrásnější dětské příběhy. Pro rodiče, prarodiče nebo učitele a další čtenáře, kteří se zajímají o dětské knihy, je platformou celoroční komunikace i vzájemné interakce. Na webu Knihozemě a na sociálních sítích se v průběhu roku můžete seznámit s tipy na kvalitní dětské tituly, náměty na podporu čtenářství nebo s informacemi o akcích spojených s literaturou pro děti.

Knihozem vznikla primárně s cílem usnadnit rodičům, prarodičům a dětem výběr dětských knih. Ročně totiž v České republice vyjde téměř 2 000 knih pro děti a orientovat se v nich není snadné. Objevujte spolu s námi i dětmi ty nejkrásnější dětské knihy, začtěte se a vypravte se do říše dětských příběhů…

Historicky první Zásilka z Knihozemě dorazila do knihkupectví 24. května 2018. A nejen do knihkupectví, těšit se z ní mohly také děti ze všech dětských domovů v České republice.

Pošta z knihozemě Newsletter

Zdá se vám obtížné zorientovat se v široké nabídce dětských knih? Chcete svým dětem vybrat vždy kvalitní knihu, která je zaručeně potěší? Odebírejte Poštu z Knihozemě! Čeká vás pravidelná dávka těch nejzajímavějších tipů z knižních novinek pro děti a mládež, informace o akcích i aktuální zprávy z Knihozemě.

Chcete dostávat informace o novinkách, soutěžích a o tom, co se děje v Knihozemi?

Přihlaste se k odběru, ať vám nic neuteče.